fbpx

İade ve İptal

1. 0212 611 90 05 yada 0555 979 89 76 numaralı çağrı merkezimize ulaşarak iade etmek istediğiniz ürünün bilgisini verebilirsiniz. Çağrı merkezimiz tarafından kargo iade/değişim için kodu alabilisiniz.

2. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun. (Her bir teslimat için iade kodu ayrı ayrı alınmalı ve paketler ayrı ayrı hazırlanarak kargoya verilmelidir.)

3. Satın almış olduğunuz ürünü ambalajını tahrip etmeden, ürüne zarar vermeden, kullanmadan, size teslim edilen tarihten itibaren on dört (14) günlük süre içinde Tüketici Kanunu’ndaki, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” maddesine göre, teslim aldığınız şekli ile ve bize ulaşması esnasında zarar görmeyecek şekilde paketleyerek yurtiçi kargo ile karşı ödemeli olarak iade yada değişim için gönderebilirsiniz.

4. Paketi iade/değişim kargo koduyla birlikte yurtiçi kargoya 7 gün içinde teslim edin. Kodu vermeniz yeterlidir, ayrıca bir iade/değişim adresi belirtmeniz gerekmez.

5. İadesi ve değişimi olmayan ürünler; yanlış yıkama sonucu deforme olan ürünler, alt çamaşır içeren babydoll ve gecelikler, külotlar, külot içeren sütyen takımları, külotlu korseler, jartiyerler, fantazi iç giyim ürünleri ve aksesuarları, koruma bandı çıkarılmış mayo ve bikinilerin iadesi-değişimi hijyen koşulları gereği mümkün değildir.

6.Yukarıdaki şartlara uygun şartlarda ürünlerinizi aşağıdaki yurtiçi kargo gönderi kodu ile karşı ödemeli olarak kargolayabilirsiniz. Herhangi bir adres belirtmenize gerek yoktur.

Yurtiçi kargo gönderi kodu: 250223241

7. Ürününüz depomuza ulaştığı andan itibaren inceleme ve kalite kontrolleri ardından 1 hafta içinde tamamlanacaktır. İade ve değişim işlemlerinizi üye girişi yaparak siparişlerim bölümünden sipariş detayları kısmından takip edebilirsiniz.

Kapat

Mariposa

Kadın'a dair ne varsa

Kapat

Cart (0)

Sepetiniz boş Sepetiniz boş

Mariposa

Kadın'a dair ne varsa

%d blogcu bunu beğendi: